юристкаНаталія БАДЬОРА,
юридичний факультет

Перші вихованці Університету юних правознавців, який цьогоріч святкує свою п’яту річницю, стали студентами юридичного факультету. Серед них – Ірина РЕКРУТ. Дівчина не забуває, як колись починала свій шлях до опанування юридичної професії, та охоче ділиться своїм досвідом:
«Я так добре пам’ятаю, як уперше переступила поріг Червоного корпусу, він вразив своєю величчю! Далеко не кожному школяреві вдається тут побувати, а ми змогли не тільки потрапити всередину, а й відвідати екскурсію, почути історію КНУ та прогулятися коридорами. Це вже зараз я знаю, де що розташоване, легко можу знайти потрібну аудиторію. Раніше ж будівля здавалася мені цікавим лабіринтом. І саме тоді, сидячи в аудиторії, спілкуючись з організаторами УЮП, я зрозуміла, що хочу навчатися саме тут.
Університет юного правознавця допоміг мені усвідомити, що будь-які ідеї, відносини, події регулюються правом. До того ж я бачила, що хвиля бажання вивчати юриспруденцію підхопила не тільки мене, і це дійсно цікаво та пізнавально.
На мою думку, проєкт дозволяє розширити уявлення про право та його можливості на конкретних прикладах, допомагає стати більш правосвідомим та відповідальним, а також допомагає обрати майбутню професію».
Нещодавно Ірина приєдналася до команди УЮП уже в ролі організатора. На її щире переконання, саме ентузіазм школярів, їхні сяючі очі та посмішки після кожного заняття надихають організаторів проєкту.