26163224Команда факультету кібернетики нашого університету (студенти Р.Фурко, М.Чорний та випускник магістратури 2015 року Д.Ігнатенко) стала призером півфіналу студентської першості світу з програмування ACM-ICPC.
За перемогу в півфіналі змагалися 643 команди із 98 університетів. Призери змагань поїдуть на фінал першості світу з програмування до Таїланду.
– За допомогою АСМ-ІСРС ми прагнемо надихнути молодих людей на нові досягнення в технічній сфері. Ці студенти – лідери завтрашнього дня, що володіють знаннями і навичками для створення технологій, які забезпечать процвітання майбутніх поколінь, – переконаний доктор Білл Поучер, професор університету Бейлора (Техас, США), виконавчий директор ІСРС.
АСМ-ІСРС (http://cm.baylor.edu) – наймасовіша популярна всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої бере участь більше 300 тис. команд, що представляють близько 10 000 університетів зі 120 країн світу. Під час змагань студенти мають не тільки написати програмний код, а й в умовах обмеженого часу та обчислювальних ресурсів організувати ефективну командну роботу, створити оптимальні алгоритми для вирішення поставлених завдань. Це вимагає високого рівня знань як з програмування, так і з обчислювальної математики, статистики, штучного інтелекту та інших фундаментальних наук інформатики.
Невипадково генеральним спонсором АСМ-ІСРС є корпорація IВМ, а фінансову підтримку надають такі глобальні корпорації, як Facebook, Microsoft, Google.