na-druguКНУ – перший справжній крок до успіху в майбутньому. Це доводили всі профорієнтаційні заходи, що наприкінці року пройшли на факультетах  та в інститутах нашого Університету. Кожен із підрозділів шукав свій шлях до майбутніх абітурієнтів.

Так, у Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» працювала Всеукраїнська біологічна школа вихідного дня «Від теорії до практики один крок». Заняття з учнями старших класів проводили досвідчені викладачі та наукові співробітники Інституту. В університетських лабораторіях школярі опановували сучасну біологічну техніку, знайомилися з правилами препарування тварин та власноруч проводили біохімічні реакції.
Чимало потенційних абітурієнтів зібрала лекція «Кріогенна мікроелектроніка майбутнього. Низькотемпературні досліди» на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Виявляється, кріогенні температури – страшна річ. У буквальному сенсі. Адже вони можуть не тільки створювати, але й деформувати та руйнувати. А якщо все це можна показати на яскравих прикладах?  А ще й безпосередньо брати у цьому участь… Що може бути цікавішим? Особливо якщо тобі 14-18 років.
Повноцінний флешмоб фізичних дослідів від кафедри нанофізики та наноелектроніки побачили гості Дня відкритих дверей на факультеті.
Можливості вивчення гірських порід під петрографічним мікроскопом та на великому екрані показали старшокласникам Києва та області на Дні відкритих дверей в ННІ «Інститут геології».  Тепер вони знають не лише про напрями підготовки та умови вступу до Інституту, а й те, як виглядає золото під рудним мікроскопом.
На кожному з Днів відкритих дверей, що пройшли на більшості факультетів та інститутів КНУ, потенційні абітурієнти могли дізнатися чимало цікавого і обрати напрямок собі до вподоби.
У рамках святкування Дня народження механіко-математичного факультету старшокласники долучилися до участі в інтерактивній бізнес-грі. За дві години вони спробували себе у ролі управлінця, маркетолога, фінансового директора, радника голови правління, аудитора та акціонера. Дізналися, що таке стратегія, ключові показники ефективності та мрія акціонера, побачили у динаміці зв’язок основних процесів успішного проекту. Організатори бізнес-гри  впевнені, що зовсім скоро багатьох з її учасників ми побачимо на керівних посадах у реальному житті – серед кращих фінансистів, ризик-менеджерів, маркетологів та підприємців. І вони неодмінно матимуть диплом Шевченкового Університету!
Від редакції: один із шляхів профорієнтації – створення додатку до газети «Київський університет», присвяченого певному факультетові. Чимало з них уже скористалися цим шляхом. Долучайтеся і ви.