Викладачі різних факультетів та інститутів університету зіграли в товариському футбольному матчі, присвяченому 70-й річниці Перемоги над нацизмом. Вони поділилися на дві рівноцінні команди.
Головним арбітром матчу був декан факультету психології Іван Данилюк. Матч проходив за ініціативи профcпілки університету, зокрема її голови Володимира Цвиха, й за підтримки кафедри фізичного виховання та спорту.
Футбол викладачіНезважаючи на спеку, спортивному азартові викладачів могли б позаздрити навіть студенти. А майстерність деяких гравців викликала захоплення: довгі діагоналі, точні паси, цікаві фінти, впевнена гра воротарів. З перших хвилин матчу на полі точилася запекла боротьба, ніхто з суперників не бажав поступатися, що й підтвердив рахунок: 1-1 після першого тайму. Отже, боротьба починалася спочатку. Трохи стомлені, але від того ще більш затяті викладачі обох команд намагалися вразити ворота суперника. Проте й про захист не забували, адже сила команди завжди починається з захисту. Одна з команд притисла суперників до їхніх воріт, але голкіпер своєю впевненою грою відводив загрозу і після чергового удару розпочав контратаку, яка й призвела до довгоочікуваного голу. Такий результат не влаштовував іншу команду, яка будь-що прагнула відновити рівновагу. І ціною неймовірних зусиль їй це вдалося зробити на останній хвилині матчу (2-2), тим самим змусивши виявляти переможця у серії пенальті . Пенальті, звичайно, виявили переможця (загальний рахунок 3-2 на користь першої команди), проте в даному матчі перемога — не головне. А головне — здорове дозвілля, спортивний запал і підтримка студентів, які вболівали за своїх викладачів!
Товариський матч з футболу серед викладачів університету був організований уперше. Ми переконані, що товариські матчі стануть доброю традицією нашого університету!