У жовтні в університеті відбувся XI Український біохімічний Конгрес. У його роботі взяли участь понад 530 науковців, які представляли понад 70 наукових установ і університетів з України, Білорусі, Грузії, Німеччини, Фінляндії, Китаю, США та Росії. Серед них було більше 200 молодих біохіміків, аспірантів і студентів.

На урочистому відкритті учасників Конгресу вітали президент Українського біохімічного товариства академік Сергій Комісаренко, почесний співголова оргкомітету ректор КНУ академік Леонід Губерський, перший віце-президент Академії медичних наук України академік Юрій Кундієв, президент НАН Грузії академік Георгій Квесітадзе, голова робочої групи з питань інтеграції Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) професор Матіас Шпрінцл.

Протягом п’яти днів на Конгресі в паралельному режимі працювали 6 симпозіумів, 5 постерних секцій, пройшли круглі столи й конкурс молодих учених.

Цей конгрес – значна подія не тільки для біохіміків і молекулярних біологів, а й для фахівців суміжних спеціальностей (біофізиків, хіміків, фармакологів тощо), для тих, хто використовує біохімічні методи та моделі в своїй науковій роботі і хто цікавиться найновішими досягненнями світової біохімічної науки, що наразі переживає небувалий прогрес, який можна порівняти хіба що з розвитком інформаційних технологій.

Крім того, це – підбиття підсумків і відзначення досягнень вітчизняних науковців у цій галузі за останні чотири роки, а також визначення перспектив її розвитку в Україні.