IMG_20181002_201904_309Анна КАРПИЧ, Тамара ВОЛОДІНА,
економічний факультет

Уже традиційно у рамках норвезько-української співпраці в економічній освіті сфери публічного сектору кафедра фінансів спільно з Бізнес-школою Університету Норд (м. Буде, Норвегія) організовує практику для норвезьких студентів. Упродовж тижня гості знайомилися з особливостями функціонування підприємств в Україні. Зокрема, відвідали Itera, Egersund Seafood, Оболонь, Фармак, коаліцію громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ» та Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України. У Посольстві Королівства Норвегія наші гості особисто поспілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Уле Тер’є Хорпестадом. Також туди були запрошені й українські студенти, що навчаються за програмою «Фінанси публічного сектору» (подвійний диплом із Університетом Норд).
Особливістю цьогорічної практики стала участь норвезьких студентів у двох масштабних конференціях – «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України», що відбулася на економічному факультеті, та конференції з нагоди 15-річчя співробітництва між установами Норвегії та України, – «Знання для розбудови суспільства та бізнесу».

Враженнями діляться учасниці
бізнес-практики:
Ф. Вольден: «Це був чудовий тиждень, ми дізналися багато нового про Україну. Нам було весело! Ми натхненні та раді, що потоваришували з українськими студентами».
Р. Ляршен: «Дуже вдячні всім вам за можливість відчути себе частинкою України, хоч і на такий короткий проміжок часу».