Стажування у відділах академічної мобільності та міжнародного співробітництва нашого Університету пройшли працівниці Центру зовнішніх і міжнародних зв’язків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Архипова та Наталія Сливка. Суть стажування, за словами начальниці відділу академічної мобільності КНУ Любові Соболєвської, полягає в обміні досвідом, ознайомленні з практиками ведення документообігу, організації програм академічної мобільності студентів і викладачів.
– Ми отримали відповіді на всі питання, – зазначає Наталія Сливка. – Адже ваші відділи мають набагато більше досвіду у галузі академічної мобільності. Також обговорили питання про те, як ефективно шукати закордонних партнерів, укладати з ними угоди. До нас поставилися дуже гостинно, організували екскурсію в Музей історії Університету. Ми вдячні за таке стажування й сподіваємося, що це лише початок плідної співпраці.
Окрім того, сторони домовилися про короткочасні стажування й для студентів ЧНУ в нашому Університеті, де наші студенти ділитимуться досвідом своєї участі у програмах академічної мобільності. Такі інформаційні зустрічі для студентів інших ЗВО України можуть стати доброю традицією КНУ.