776В Університеті Нурланда (Норвегія) відбувся міжнародний семінар «Розвиток суспільства через міжнародну академічну кооперацію» з проблем співробітництва між університетами та підприємствами Норвегії, Росії, України, Швеції та інших країн.

У роботі семінару брали участь представники університетів, з якими виконуються спільні проекти в рамках магістерських програм та програми перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас та членів їхніх сімей.

Учасники семінару, гості, студенти-учасники міжнародної програми співробітництва вітали керівника міжнародних програм співробітництва професора Фруде Меллемвіка із ювілеєм – 60-річчям з дня його народження.

У цей же час вийшла друком спільна монографія та збірник статей, у яких висвітлено міжнародну співпрацю, освітню та наукову діяльність професора Фруде Меллемвіка.

 

За освітянську, наукову, гуманістичну, державну та громадську діяльність директора Центру бізнес-співробітництва в Північних регіонах з Університету Нурланда доктора економіки, професора Фруде Меллемвіка нагороджено Відзнакою Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Відзнаку Вченої Ради КНУ та подарунки професорові Фруде Меллемвіку вручив начальник управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій Університету, керівник проекту та освітніх програм обміну між Університетом Нурланда та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, професор В.А.Заславський.  За період виконання проекту навчання та стажування в Університеті Нурланда пройшли понад 40 студентів та аспірантів з Інституту міжнародних відносин, економічного та факультету кібернетики. Дві групи магістрів та аспірантів з Університету Нурланда пройшли бізнес-практику на підприємствах України (ДП «Антонов», ІТ компанія Міратех, завод компанії Carlsberg Ukraine та ін.).

Під час візиту делегацій університетів-учасників проектів обговорювалися питання дальшого розвитку співробітництва з університетами Норвегії.