Успішний український бізнесмен, меценат та YouTube-блогер Євген Черняк ділився секретами успіху зі студентами та викладачами Університету на економічному факультеті.

Зустріч відбувалася у форматі запитання-відповідь, де кожен зміг отримати слушну пораду та мотиваційний меседж не лише у питаннях підприємницької діяльності.
Зокрема, щодо університетської освіти Євген Черняк – консерватор, адже вважає, що вчитися необхідно, оскільки сьогодні фундаментальні знання – це основа. Але, за його словами, цей процес, тривалістю 5-6 років, має бути максимально насиченим різноманітними курсами, майстер-класами, лекціями від викладачів-практиків, а також знаннями, взятими з новітніх ресурсів. Водночас вчитися все життя – не до кінця правильна формула, адже «треба взяти знання (тобто інструмент) та конвертувати їх у результат (прибуток)».
Євген Черняк вважає, що головним у власному бізнесі є люди, які повинні бути задоволені роботою компанії. Коли набираєш власну команду – найважливішим чинником при відборі мають стати чесність, енергія, а також інтелект претендентів.
Євген Черняк поділився своїм життєвим кредо: «Вийти другим, але прийти першим». Тобто необхідно гнатися за лідерами, вчитися на їхніх помилках, щоб потім обігнати їх на самому фініші.
Кожен із 500 присутніх у залі економічного факультету отримав заряд позитиву і мотиваційний поштовх для подальших дій. Адже досить важливо саме в студентському віці отримати настанови на майбутнє життя, щоб досягати успіху, йти до своїх цілей, незважаючи на різні перешкоди.

За матеріалами
економічного факультету