2Активне залучення студентів до наукової роботи на економічному факультеті починається з роботи у наукових гуртках із різноманітних економічних напрямів під керівництвом досвідчених викладачів. Творчий характер і дружня атмосфера, що формуються в процесі роботи в гуртках, збагачує та закріплює знання і вміння студентів, а також готує їх до розв’язання складних практичних завдань.
Найкращий доказ високих стандартів і практичної спрямованості економічної освіти на факультеті – щорічні перемоги студентів у найпрестижніших міжнародних і всеукраїнських студентських конкурсах.

Починаючи з 2011 року наші студенти щорічно виборюють призові місця на всеукраїнських етапах престижного міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge, відомого світового конкурсу з інвестиційних досліджень, і тричі гідно представляли нашу країну на світовому етапі: у Мадриді (Іспанія, 2011), Лондоні (Великобританія, 2012, 2013) та Амстердамі (Нідерланди, 2015).
Студенти факультету неодноразово виборювали І місце на національному рівні конкурсу Global Management Challenge та представляли Україну на світових фіналах у Макао (Китай, 2011) і Бухаресті (Румунія, 2013), де команда факультету здобула І місце у світі. Це міжнародний конкурс із стратегічного управління, який проходить щорічно у 42 країнах по всьому світу, і є комп’ютерною бізнес-симуляцією управління великою міжнародною компанією.

Призові місця серед багатьох команд різних вишів виборюють студенти-економісти у престижній діловій грі міжнародного масштабу Brandstorm від компанії L’Oreal в Україні, а у 2013 році представляли Україну на всесвітньому фіналі у Парижі. Гра підтримує і розвиває креативність мислення студентів, надає можливість учасникам спробувати себе у ролі міжнародного бренд-менеджера та створити інноваційний продукт.

Міжнародний чемпіонат із корпоративних фінансів Growth Driver є досить новим, але популярним освітнім проектом. З початку проведення конкурсу в Україні у 2012 році студентська команда економічного факультету неодноразово отримувала першість на всеукраїнському рівні і представляла Україну у фіналі цього престижного конкурсу.

Чемпіонами світу у престижному світовому фінансовому кейс-чемпіонаті BNP Paribas Ace Manager, випередивши понад 10 тис. учасників із кращих університетів та бізнес-шкіл світу, стали наші студенти у 2016 році.

Вперше за час проведення кейс-чемпіонату Mckinsey Business Diving, у 2016 році, у фіналі була команда з України (Stoics), яка складалася зі студентів економічного факультету. Команда запропонувала цікаве та нестандартне рішення бізнес-завдання, склала серйозну конкуренцію іншим командам, і була відзначена як одна з переможців чемпіонату.

Одним з наймасштабніших освітніх проектів в Україні, що проходить вже багато років поспіль і щорічно привертає увагу чи не всіх вишів України, є Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук. За останні 5 років наші студенти отримали 89 призових місць цих змагань (І місце – 36, ІІ місце – 41, ІІІ місце – 12).

Традиційним для студентів-економістів стали перемоги у різноманітних фахових напрямах Всеукраїнської студентської олімпіади. Всього за 5 років студенти отримали 80 призових місць (І місце – 20, ІІ місце – 41, ІІІ місце – 19).

Важливим результатом участі студентської молоді у конкурсах є також можливість не тільки показати свій рівень знань, але й поспілкуватись з авторитетними представниками науки і бізнесу та завести корисні зв’язки на високому професійному рівні.