IMG_2377Богдан Рубльов,
Андрій Анікушин,
Юлія Кравченко,
керівники команди

Європейська математична олімпіада серед дівчат (EGMO) – щорічне змагання, яке Україна не пропустила жодного разу. Цього року учасниці відвідали одне з найстаровинніших міст Італії – Флоренцію. EGMO розпочалася в 2012 році й відтоді невпинно росте: якщо на першу олімпіаду в Кембриджі приїхали лише 70 дівчат із 19 країн, то до Італії завітали вже 195 панянок із 51 країни світу. Серед них і чотири представниці України: Аліна Гарбузова (Харківський фізико-математичний ліцей №27), Катерина Горох (Київський природничо-науковий ліцей №145), Карина Нечипорук (ліцей №208, м. Київ) та Анастасія Руденко (Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер»).
Українські дівчата показали чудовий результат: вибороли одну золоту (Аліна Гарбузова) та дві срібні медалі (Катерина Горох, Карина Нечипорук). Понад те, Аліна Гарбузова отримала максимально можливу кількість балів та посіла абсолютне перше місце, з чим ми її ще раз вітаємо!
Як завжди, українські вишиванки вразили світову та європейську спільноту, а команду українських дівчат визнали найчарівнішою.
У командному заліку Україна посіла п’яте місце.
На церемонії закриття представники країни-організатора – Італії – урочисто передали прапор Європейської математичної олімпіади серед дівчат команді України, оскільки у 2019 році проведення EGMO заплановане в Києві. При організації заходу ми дуже і як завжди сподіваємося на допомогу рідного університету – організаційну, волонтерську, інтелектуальну тощо.
деталі  – на сайті matholymp.com.ua