ВікторіяОстанніми роками ми спостерігаємо стійке зростання інтересу до популярної науки, а деякі публічні лекції та науково-популярні заходи збирають подекуди більші аудиторії, ніж концерти. Така увага дійсно важлива для нашого суспільства та надихає українських науковців. Часто їм важко розповісти про свої наукові досягнення та розробки, а підготовка до цікавого виступу, інтерактивної демонстрації чи проведення досліду вимагає тривалої підготовки. Однак це потрібно робити задля підтримання інтересу суспільства до наукових досягнень і розвитку наукових розробок у нашій державі.
Повернення інтересу до науки – експериментальний факт, в якому неодноразово переконались ми, популяризатори хімічного факультету, як активні учасники Наукових та Медичних Пікніків.
Науково-популярні заходи за участю науковців – це також гарний привід для ознайомлення бізнесу з науковими розробками, що допоможе звернути увагу на досягнення та отримати матеріальну підтримку. Мріємо про те, щоб представники бізнесу дедалі активніше брали участь у фінансуванні прикладних досліджень, оскільки це прискорить розвиток наукових відкриттів, наукоємних технологій та інновацій, і стане наступним щаблем розвитку нашої держави в цілому.