1 (1)На економічному факультеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії.

Участь в олімпіаді взяли 65 учасників із 38 вищих навчальних закладів України, що представляли 16 областей та місто Київ.

Під час інтелектуальних змагань, що проходили в два етапи: перший – виконання тестового і письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання, студенти продемонстрували високий рівень знань та практичних умінь і навичок з економічної теорії.

Завдання оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли провідні науковці з 15 навчальних закладів України.

Крім інтенсивної конкурсної програми, на учасників чекала захоплива екскурсія історичними місцями Києва. Усі охочі мали можливість відвідати музей історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Києво-Печерську лавру та інші визначні пам’ятки столиці.

На церемонії урочистого закриття олімпіади з вітальним словом виступив заступник голови оргкомітету, декан економічного факультету В.Д.Базилевич. Нагороджуючи переможців, Віктор Дмитрович побажав їм натхнення в навчанні, творчих успіхів та нових перемог і вагомих професійних здобутків.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії шестеро студентів відзначено дипломами. Крім того, учасники змагань отримали спеціальні грамоти оргкомітету та грамоти «За високий рівень володіння сучасними методами економічних досліджень» і «За оригінальний підхід до виконання письмового завдання творчого характеру».