Дорогі першокурсники!

Вітаю Вас із важливою подією в житті – вступом до Київського національного університету імені Тараса Шевченка – флагмана вітчизняної освіти й науки, підтвердженням чого є його високе місце в світовому рейтингу університетів.

Нелегкі випробування – ЗНО, екзамени, конкурси – вже позаду. Однак попереду складний, напружений, але цікавий шлях опанування обраним фахом. Студентська пора – прекрасна й незабутня. Ви навчатиметесь у найкращих професорів, які мають значні здобутки в науці, їхні наукові праці знають  в Україні й поза її межами. Ви спілкуватиметесь із старшокурсниками, які завдяки наполегливому навчанню та участі в наукових дослідженнях стали переможцями всеукраїнських і міжнародних олімпіад, конкурсів.

У нашому університеті Ви оволодієте глибокими фундаментальними знаннями. Ви зможете працювати у наукових лабораторіях, і чимало з Вас зробить свої кроки в науку. Нині більшість відкриттів робиться на стику різних галузей науки, і ми намагаємося якомога краще забезпечувати можливості для спільної роботи вчених різних наукових напрямків. І разом з ученими Ви матимете змогу долучитися до цікавого процесу пізнання природи.

Київський університет дав світові багатьох видатних математиків, хіміків, фізиків, філософів, мовознавців, письменників, державних діячів, серед яких Президенти України Леонід Кравчук і Петро Порошенко. Вони прославили alma mater і Україну своїм талантом, відкриттями, служінням на благо Вітчизни. Сподіваюся, що Ви гідно продовжите їхні традиції.

Це висока мета. І для її досягнення треба багато й наполегливо працювати. Якщо Ви навчитеся цього – зможете вирішувати найскладніші завдання, які ставить життя.

Скористайтеся повною мірою тими можливостями, які дає університет, щоб здобути висококласну освіту. Хай у Вашому житті буде багато перемог – творчих і наукових. Бажаю знайти своє місце в житті. Все залежить від Вас!

 

 

   Ректор                                                                  Л.Губерський