Нещодавно в нашому університеті відбувся Ярмарок вакансій «Імпульс – 2015». Протягом двох днів з 10.00 до 17.00 студенти, випускники та молоді фахівці мали змогу поспілкуватися з найвпливовішими HR-спеціалістами найкращих компаній України. Це вже 13-й брендовий захід, що його проводить Центр працевлаштування «Імпульс» разом з університетом. Найбільше пощастило студентам факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем та Інституту філології, тому що саме на їхній території проходив захід.
ІмпульсУ його рамках були організовані презентації компаній, тренінги з працевлаштування та майстер-класи з написання резюме. Відвідувачі також побували на форумі “Сучасні можливості та виклики ринку праці для молоді”, де роботодавці говорили про основні труднощі, з якими стикаються молоді фахівці.
Завдяки шестирічному досвідові ЦП «Імпульс» допоміг багатьом студентам знайти роботу та реалізуватися в своєму професійному житті. Компанії-учасники Ярмарку вакансій «Імпульс – 2015»: JTI, Nestle в Україні, Ашан, KPMG, Unilever, EY, ПрАТ «Філіп Морріс Україна», Maxi Marketing, Укртелеком, British American Tobacco Ukraine, Платинум Консьєрж, Melexis, Київстар, Materialise, SmartGroup, NetCracker, Сільпо, Mazars, PwC та інші.
У цьому році кількість роботодавців на Ярмарку значно зменшилася, далеко не всім компаніям нині під силу розширювати кількість персоналу. Сподіваємося, що ситуація поліпшиться і наші студенти вдало влаштуються працювати!