dsc_0008Час летить
із шаленою
швидкістю

Вікторія ЩЕРБИНА,
заступник голови профкому
по роботі зі студентами

Це був рік, що залишив багато приємних моментів у пам’яті. Майже 10 років в Університеті, в улюбленому Університеті, у  найкращому виші країни, у не менш прекрасному колективі професіоналів своєї справи. Звучить гордо, і я відверто пишаюся тим, що свого часу обрала Шевченків Університет.
Час летить із шаленою швидкістю. Пам’ятаю, як уперше блукала коридорами Університету в пошуках аудиторій, а сьогодні стіни Червоного для мене – як рідна домівка, де завжди затишно й привітно.
2016-й став для мене роком яскравих вражень, нових знайомств, переживань та здобутків у професійному плані. Однак немає меж досконалості, тож є над чим працювати і чого прагнути. Впевнена, що  все найцікавіше попереду.  Багато заплановано на 2017 рік, і, сподіваюсь,  рік прийдешній буде не менш щедрий на події та досягнення.
Напередодні Нового року хочеться побажати всім міцного здоров’я, терпіння та мирного неба. А найкращим студентам найкращого Університету країни – успіхів під час складання сесії і прекрасних довгоочікуваних канікул.