img_20161207_220559Крок
до майбутнього

Ірина МЕЛЬНИК,
фізичний факультет,
молодший науковий співробітник

Бажаю своїм колегам миру – як навколо, так і всередині кожного з нас, – здоров’я і творчої наснаги – щоб розвиватися, бути цікавими, ставити нові цілі і досягати їх. Важливо здобувати нові знання щодо розвитку науки та техніки у світі, адже цей процес перебуває у постійному русі, ніколи не зупиняється.
Цього року ми з командою молодих учених взяли участь у конкурсі проектів від Міністерства освіти і науки України. 5 проектів від КНУ пройшли експертизу і отримали фінансування на розвиток своїх ідей. 4 з цих команд – з фізичного факультету! Найбільшу кількість балів отримав наш проект «Структура та властивості рідинних систем, наповнених наночастинками», його головна ідея – дослідження наночастинок різного походження з метою діагностики та лікування ракових пухлин. Це був вагомий здобуток як для нашої команди, так і, зокрема, для кафедри.
Бажаю кожному щоденних подарунків долі та позитивів у Новому 2017 році. Створюйте та вигадуйте щось для себе, друзів та близьких – тоді все буде чудово у вашому житті!