ЄврошколаНадзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Пятрас Вайтєкунас вручив сертифікати студентам-міжнародникам, які взяли участь у Єврошколі «Литва: історія успішного вибору».

Урочиста церемонія відбулася в Посольстві Литовської Республіки в Києві.

У своєму зверненні П.Вайтєкунас наголосив на важливості міжнародної підготовки студентів, які мають намір стати в майбутньому дипломатами, та підкреслив поглиблення відносин України з ЄС. Пан Посол запевнив у повній підтримці Литвою євроінтеграційних прагнень України.

У заході взяли участь також керівник проекту «Єврошколи» в Литві Богдан Яким’юк, проректор з міжнародних зв’язків Національного авіаційного університету Ірина Зарубінська та заступник директора Інституту міжнародних відносин КНУ Тарас Климук, які зі свого боку висловили щиру вдячність Посольству Литовської Республіки за сприяння в організації освітніх поїздок студентів-міжнародників до Вільнюса.

Нагадаємо, що Єврошколи «Литва: історія успішного вибору» проводяться з нагоди першого в історії головування Литовської Республіки в Раді ЄС у рамках проекту «Місяць Литви в Україні». Учасниками Єврошкіл у Литві в лютому та березні цього року були понад 40 студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету. Вони побували в Сеймі та МЗС Литви, Вільнюській адміністрації, Європейському інформаційному центрі, Вільнюському університеті тощо.

 

http://issuu.com/gazeta_kiev_university/docs/gazeta_8-9