вітяНещасні випадки, травми та хвороби можуть раптово трапитися з нами в будь-якому місці. Тому оперативність надання допомоги часто залежить від людей, які перебувають поруч із постраждалим (члени сім’ї, колеги, перехожі), особливо якщо вони володіють навичками надання першої допомоги.
Університет підтримав ініціативу Відділу по роботі зі студентами та підписав договір про співпрацю з Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України, одним із пріоритетних напрямків діяльності якого є навчання населення навичкам надання першої допомоги. У тренінговому центрі  організації «Школа першої допомоги» студенти КНУ здобудуть практичні знання з комплексу необхідних заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я постраждалого до моменту надання кваліфікованої медичної допомоги.
Найближчим часом у рамках тематичного навчання для студентів Університету буде підготовлено тренерів, які в подальшому проводитимуть двогодинні майстер-класи з першої допомоги для всіх охочих, а також спеціалістів, які мають право готувати самих тренерів і сертифікувати слухачів майстер-класів. Важливість такого навчання вже усвідомили перші 73 учасники проекту, з яких 8 прагнуть досягнути майстерності тренерського рівня, а 10 представників різних факультетів готові проводити майстер-класи з першої допомоги. Усі зареєстровані учасники вже пройшли первинну підготовку й одержали відповідні сертифікати.

Ксенія Яремійчук,
студентка факультету соціології:
– Мої враження від пройденого навчання абсолютно позитивні. Тепер я знаю, що можу врятувати життя! Вважаю, що такі навички потрібні всім, адже неможливо передбачити, що може статися наступної миті. Краще бути підготовленим, а не вибудовувати навколо себе стіну зі знаного постулату «зі мною такого не станеться». Я хочу і буду доносити до людей те, як важливо володіти навичками першої допомоги. Вдячна Університетові та Червоному Хресту за можливість безкоштовно пройти таку підготовку. Хочеться побажати усім причетним до цієї прекрасної ідеї подальшого натхнення і розвитку, адже ми будуємо цей світ власноруч.