Прилюк конф.В Інституті журналістики за підтримки Національної спілки журналістів відбулася науково-практична конференція, присвячена 95-ій річниці з дня народження Д.М. Прилюка.
Дмитро Михайлович Прилюк – український письменник, публіцист, викладач та один з основоположників вітчизняного журналістикознавства. На кафедрі журналістики в КНУ імені Тараса Шевченка пропрацював майже 30 років. З них близько половини був деканом. Автор численних художніх і публіцистичних творів, наукових праць.
На конференцію завітали колишні студенти, родичі, колеги й знайомі Дмитра Михайловича. Науковці та журналісти-практики виступали з промовами, а В’ячеслав Дмитрович Прилюк – зі словом про батька.
Директор Інституту журналістики В.В. Різун, який був модератором конференції, зауважив, що головним виявом пам’яті про професора Д.М.Прилюка є існування та процвітання Інституту журналістики. Гості побачили фрагменти біографічного фільму, знятого в селі Божиківці, де народився колишній декан факультету журналістики. У рамках конференції було представлено експозицію фотографій та особистих листів Дмитра Прилюка за 1941-1945 рр. і виставку творів письменника. Студенти ІЖ провели бліц-опитування «Хто такий Дмитро Михайлович Прилюк?».
На завершення вечора пам’яті гості та співробітники Інституту журналістики посадили біля навчального корпусу привезений з дачі Дмитра Михайловича відросток куща калини, посадженого колись ним власноруч.

Т. Горбань,
В.Булик

Фото: С. Горевалов