pomoshch-nastavnikaЗазвичай на початку навчання у першокурсників голова йде обертом від перенасичення інформацією. Адаптація – процес складний, але неминучий. Та небайдужі старшокурсники вирішили допомогти своїм молодшим колегам. За ініціативи Відділу по роботі зі студентами та Студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка запрацював проект «СТУДКУРАТОР КНУ». Цікаво, що ця ініціатива вже діяла на кількох факультетах, а тепер вона стала загальноуніверситетською.
Тобто цьогоріч «новонароджені» студенти потрапили під крило впевнених старшокурсників – кураторів, магістрів університетських премудростей. До речі, перед початком навчального року організатори провели для них корисні тренінги. Студкуратори дізналися багато цікавого, зокрема про права та обов’язки студентів, психологію першокурсників, органи студентського самоврядування в нашому Університеті, про клуби, об’єднання, коворкінги та арт-простори, про які вони зможуть розповісти «новоприбулим». Тренінг відвідали близько 200 зацікавлених старшокурсників, а записалося на проект понад 300.
Як цей проект діє? На кожному факультеті сформовані групи першокурсників певної спеціальності, за які відповідають студенти, які навчаються за тією самою спеціальністю, що й їхні «вихованці». Таким чином старшокурсники стануть опорою для молодших колег, поділяться усіма студентськими секретами, допоможуть максимально швидко влитися в університетське життя і стануть своєрідним ланцюжком, що зможе об’єднати абсолютно різних людей у дружній колектив однодумців.