на 4-туУ рамках фіналу української частини конкурсу Global Impact Challenge 2017  обрано двох переможців. Ними стали відразу два представники нашого Університету. Данило Баш та Євген Ерік отримають стипендію на десятитижневу програму Global Solutions Program, яка проходить під егідою NASA та Університету Сингулярності у Каліфорнії. Програма збирає 80 учасників зі всього світу для навчання, розвитку та роботи над проектами, які в перспективі можуть вплинути на життя одного мільярда людей. Українці вперше потрапили до участі в програмі.
Студент Інституту високих технологій, бакалавр хімії природних сполук Данило Баш (на фото другий ліворуч) переміг з ідеєю видобувати рідкісні високотехнологічні метали з океанських течій за допомогою технології селективних сорбентів. Цю технологію також можна застосувати для боротьби з окисленням океанів та очищенням води від СО2.
Аспірант факультету комп’ютерних наук та кібернетики, засновник SolarGaps Євген Ерік (на фото праворуч) переміг зі своїм уже добре відомим в Україні проектом із створення «розумних» віконних жалюзі, що генерують електрику. Упродовж дня вони змінюють кут нахилу, тим самим максимізують вироблення електроенергії. У кампусі NASA лідери Силіконової долини навчатимуть хлопців інноваційних інструментів управління. Найкращі команди отримають усю необхідну підтримку для перетворення на повноцінну компанію.

За інф. інтернет-видання AIN