жінки1Дорогі наші науковиці!
Упродовж майже двохсотлітньої історії Університету багато талановитих жінок зробили значний внесок у розвиток національної та світової науки.
Сьогодні більшість науково-педагогічних працівників нашого Університету – жінки, серед яких майже 300 докторок наук та понад 1800 кандидаток наук. Уперше в історії КНУ проректоркою з наукової роботи є жінка. Жінки очолюють ННЦ «Інститут біології та медицини», Інститут післядипломної освіти, Інститут права, Інститут державної охорони України, економічний, механіко-математичний факультети та факультет соціології. Багато жінок серед заступників деканів та директорів інститутів, керівників кафедр та структурних підрозділів.
Майже половина жінок-дослідниць і серед наукових співробітників. Із притаманною їм працьовитістю, наполегливістю, непохитною вірою, рішучістю та унікальним баченням вони очолюють Ботанічний сад, Інститут психіатрії, Науково-дослідну частину, а також велику кількість науково-дослідних лабораторій, секторів факультетів та інститутів кну імені Тараса Шевченка .
Більшість жінок і серед аспірантів та докторантів нашого Університету. А наші дівчата-студентки із неабияким завзяттям долучаються до наукових досліджень кафедр.
Завдяки вашим здобуткам і наполегливій праці, наші дорогі жінки, Університет є лідером серед закладів вищої освіти України, входить до найпрестижніших міжнародних рейтингів.
У цей святковий день від усього серця вітаю вас, які обрали для себе непростий, але неймовірно цікавий та захопливий світ науки. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпної енергії та нових наукових звершень. Університет і надалі сприятиме реалізації ваших ідей і планів. Нехай вам щастить на цій благодатній ниві.

Щиро ваш
Леонід Губерський