DSC_0284Відбулися підсумкові збори Конференції трудового колективу нашого Університету. Конференцію відкрив ректор Леонід Губерський зі звітом про роботу Університету у 2019 році (документ було завчасно розміщено на сайті КНУ та видано окремою брошурою).
За словами ректора, наш Університет у звітному році залишається лідером вищої освіти України.
– Маю підстави зазначити, – підкреслив Леонід Губерський, – що 2019 рік, як і попередній, був украй складним для нашої держави і для Університету. Наша академічна спільнота здолала всі труднощі спільно з народом всієї України. Відзначивши 185-річчя Університету, ми продовжуємо поступальний розвиток. Гідним підтвердженням наших успіхів є позиції КНУ у міжнародних рейтингах. Це засвідчує й найбільша кількість абітурієнтів в Україні, що вже вкотре обрали навчання у нашому Університеті як пріоритетному для себе. Розпочали роботу новостворені Університетська клініка та Інститут психіатрії, Психологічна служба та Соціологічна лабораторія. Усе це ознаки правильності обраного нами курсу на забезпечення якості освіти, досліджень та інновацій. Уже усталені та звичні прозорість і колегіальність прийняття рішень, регламентоване планування діяльності, спільна праця та наполегливий пошук рішень – усе це, як і раніше, дозволяють нам із оптимізмом дивитися у майбутнє.
Наш колектив вірить у свої сили, ми маємо відповідну морально-психологічну атмосферу, і її треба всіляко оберігати. А саме це є запорукою вирішення всіх важливих завдань, які стоять перед нами. Ми маємо всі умови, щоб наш Університет підтвердив свій авторитет серед визнаних навчальних закладів світу. Переконаний, що ми зможемо це зробити!
Доповідь ректора викликала жваве обговорення серед делегатів Конференції. Зокрема, в обговоренні взяли участь: Анжела Ігнатюк, Анатолій Анісімов, Григорій Семенюк, Володимир Шевченко, Віктор Черняк, Владислав Сасін, Вадим Коріненко. Усі вони схвально оцінили здобутки колективу Університету протягом 2019 року й побажали колегам подальших звершень у науковій та навчально-методичній діяльності.
Делегати конференції трудового колективу КНУ прийняли рішення схвалити звіт ректора, роботу оцінити задовільно, доповідь та звіт обговорити на зборах трудових колективів до початку другого семестру.