1-2Факультет систематично працює з роботодавцями, активно налагоджує та підтримує постійні контакти зі своїми випускниками як потенційними комунікаторами з роботодавцями.
Для студентів усіх освітніх програм співпраця з представниками бізнес-спільнот, підприємств, організацій, установ має першочергове значення, адже формування професійних знань, умінь і навичок майбутнього економіста та менеджера неможливе без урахування сучасних реалій кон’юнктури, яка склалася на ринку праці. Факультет комплексно використовує різні форми співпраці, які спрямовані на формування професійних компетенцій студентів, у межах навчального процесу, проходження навчально-виробничих і науково-дослідних практик, написання та захисту випускних кваліфікаційних, бакалаврських та магістерських робіт.
Проводяться різноманітні заходи (у тому числі за участю випускників): лекції відомих в Україні та за її межами економістів, бізнес-ігри, майстер-класи, екскурсії та зустрічі, а також Всеукраїнські студентські конкурси інвестиційних проектів.
Традиційними для факультету стали щорічні ярмарки вакансій провідних компаній України. Тут студенти і випускники можуть ознайомитися з діяльністю провідних вітчизняних та міжнародних компаній, дізнатися про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, пройти комп’ютерне тестування на знання програм бухгалтерського обліку.