Два проректораВолодимир ЗАСЛАВСЬКИЙ,
професор,
начальник управління
міжнародного науково-технічного
співробітництва та інноваційних технологій університету

Наприкінці 2015 року укладено угоду про наукову, навчальну та культурну співпрацю між нашим університетом та Університетом Адамас (м. Калькутта, Індія), яка дозволить науковцям, викладачам і студентам співпрацювати з індійськими колегами.
Угоду уклали в рамках візиту делегації Університету Адамас на чолі з ректором Саміт Рей у складі директора міжнародного офісу професора Парімал Чандра Бісвас, президента RICE Group Cуоржит Бісвас.
Закордонних колег приймали перший проректор університету професор О.Закусило та проректор з міжнародних зв’язків професор П. Бех.
На зустрічі за участі представників нашого університету (заступника декана з міжнародного співробітництва хімічного факультету, професора З.Войтенко та професора О.Ястремського) обговорювали перспективи розвитку українсько-індійської міжуніверситетської освітньої та наукової співпраці, розвиток міжкультурного діалогу та майбутні науково-освітні заходи.
Завдяки укладеній угоді найближчим часом для наших науковців, викладачів, аспірантів та студентів відкриваються можливості участі у спільних наукових та освітніх проектах: академічний обмін, спільні освітні програми, лекції викладачів за програмами обміну, започаткування інноваційних наукових проектів та участь у спільних міжнародних проектах.