8Підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та пакистанським університетом ІКРА – найбільш рейтинговим приватним університетом Ісламської Республіки Пакистан, який вважають найкращою бізнес-школою в країні. Тут працюють також потужний гуманітарний факультет, факультети комп’ютерних технологій, електронної інженерії, моди та дизайну.
У день підписання Меморандуму до КНУ завітали Посол Пакистану в Україні Атар Аббас, представники Ради міжнародних відносин Карачі та університету ІКРА, зокрема засновник і ректор університету Хунаїд Лакхані з дружиною Маріам Лакхані, проректор, доктор ІКРА Васім Казі. Із українського боку поважних гостей зустрічав перший проректор КНУ Олег Закусило.
Підписання Меморандуму надає КНУ широких можливостей активного обміну студентами і викладачами для навчання  та стажування. Вперше наша держава матиме змогу напряму забезпечувати обмін інформацією, адже досі її в Пакистані бракувало, гостро відчувалася потреба заповнити цей інформаційний вакуум. Понад те, усі знання про нашу країну вчені і журналісти отримували від представників Російської Федерації, які активно діють у Карачі, де працює Консульство РФ (тоді як української дипломатичної установи тут немає). Тож головна мета співпраці – запобігти спотворенню іміджу України в Пакистані, сприяти справжньому розумінню і розвитку двосторонніх відносин, які є надзвичайно перспективними для обох держав. Україна і Пакистан цього року відсвяткували 25 років дипломатичних відносин, за цей час вже досягли значного прогресу у двосторонній співпраці, зокрема у таких галузях, як військово-технічне співробітництво, медицина і фармацевтика, сільське господарство, освіта і наука.