19526922996 квітня 2017 року заступник генерального секретаря Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Роуз Готтемьоллер провела зустріч зі співробітниками, студентами і курсантами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Її супроводжували Голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, керівник відділу відносин з Україною та Росією, Управління політичних відносин та безпекової політики штаб-квартири НАТО Радослава Стефанова.
На зустрічі були присутні студенти Військового інституту, юридичного факультету та Інституту міжнародних відносин.
Ректор Університету Леонід Губерський розповів Роуз Готтемьоллер про історію Університету, досягнення студентів і випускників, нововведення у системі української освіти та міжнародну співпрацю КНУ з вищими навчальними закладами по всьому світу.
У Залі Вченої Ради Роуз Готтемьоллер виступила з короткою промовою. Вона наголосила на твердій позиції НАТО щодо збереження територіальної цілісності та суверенітету України, а також відзначила здобутки нашої держави у процесі розвитку та реформування. Після промови студенти КНУ мали змогу поставити запитання заступнику генерального секретаря. Молодь цікавили аспекти санкцій для Сирії через використання хімічної зброї, розвиток відносин НАТО – Росія, необхідність реформування Альянсу і думки пані Готтемьоллер як політолога та дипломата щодо перспектив України на міжнародній арені.
Крім того, студенти Військового інституту запропонували ініціативу обміну курсантів із державами-членами НАТО, що зацікавила заступника генерального секретаря.
Наприкінці зустрічі ректор Леонід Губерський вручив Роуз Готтемьоллер пам’ятний подарунок від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.