816051388Аліна КАРБАН

Двічі за тиждень Головний корпус Університету приймав поважних гостей – старшокласників Русанівського ліцею м. Києва.
Протягом екскурсій школярів супроводжувала директорка Музею історії Університету Людмила Круглова. За три години екскурсанти почули від пані Людмили безліч цікавої і маловідомої інформації про минуле Київського університету, довідалися, де в навчальному закладі колись був карцер і за які непослухи до нього могли потрапити студенти. А ще пройшлися коридором, де свого часу розташовувався медичний факультет університету Святого Володимира.
Окрім того, ліцеїсти мали унікальну нагоду потрапити до Зоологічного та Археологічного музеїв КНУ з його унікальними експонатами та послухати захопливу лекцію декана історичного факультету Івана Патриляка про те, що робити історику в сучасному світі. «Завжди потрібно починати з фундаменту, адже лише так можна зробити справді щось вартісне», – підсумки виступу Івана Казимировича особливо припали до душі юнакам і дівчатам.
Наостанок зі старшокласниками зустрілася представниця Приймальної комісії Ірина Ляшенко. Ліцеїстів цікавило все: від правил вступу до Університету та вибору спеціальностей до ґрантових програм у процесі навчання. Усі, хто зацікавився перспективою вступу до Київського університету, отримали вичерпні фахові відповіді на свої запитання. Ми впевнені, що серед майбутніх першокурсників КНУ імені Тараса Шевченка неодмінно будуть випускники Русанівського ліцею.