DSC_89311111За неповні півтора року Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУExpo перетворився на популярний освітньо-мистецький фестиваль – довгоочікуваний і багатолюдний. Сюди приходять як на свято – і отримують його сповна! У цьому барвистому багатоголосному мурашнику сьогодні можна знайти все – від інформації про освітні перспективи до карколомних і несподіваних експериментів.

Центр комунікацій

Традиційне гасло осіннього КНУExpo «КНУ – простір освітніх можливостей!» привертало увагу присутніх до величної освітньої місії Університету зі 185-річною історією. Гостями й активними учасниками заходу стали старшокласники Києва та області, а також школярі з інших регіонів України. Серед гостей КНУExpo були не тільки старшокласники, а й школярі молодшої школи та навіть дошкільнята. Центр комунікацій КНУ заздалегідь проінформував українські загальноосвітні навчальні заклади, а також обласні, районні та міські адміністрації про проведення освітнього фестивалю в одну із субот жовтня.
Офіційне відкриття заходу розпочав ректор Леонід Губерський: «Щиро вітаю наших гостей – майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків, друзів та рідних – у КНУ імені Тараса Шевченка! Колектив Університету сумлінно готувався до сьогоднішньої, знакової для всіх нас, події. Сьогодні ви зможете якнайбільше дізнатися про Шевченків Університет, ви довідаєтеся про інститути й факультети, про органи студентського самоврядування й студентські ініціативи, про навчальні й наукові цілі та перспективи української освіти».
Гості свята відвідали численні фахові презентації та представлення професійних можливостей і досягнень навчальних підрозділів Університету; поспілкувалися з представниками Студентського парламенту КНУ, відділу академічної мобільності, сектору працевлаштування студентів та аспірантів, підготовчого відділення та Наукової бібліотеки імені М. Максимовича; взяли участь у вікторинах, конкурсах і майстер-класах від студентів та викладачів факультетів та інститутів. Упродовж осіннього KНУExpo вони демонстрували цікаві експерименти й досліди, можливості використання наукових знань у повсякденному житті. Окрім того, учасники заходу могли побувати на цікавих екскурсіях та ознайомитися з експозиціями університетських музеїв, завітати до фотозони та інтерактивної медичної лабораторії, обладнаної за останнім словом техніки; побувати в навчально-наукових лабораторіях для проведення практичних занять.
Відвідувачі вже вкотре відзначили високий рівень організації Загальноуніверситетського дня відкритих дверей, були задоволені вичерпними фаховими консультаціями від співробітників КНУ; щирий подив і захват у присутніх викликала величезна кількість експериментів, дослідів і презентацій, представлених співробітниками природничих факультетів; гості події були вражені приємною нагодою взяти участь у цікавих вікторинах і квестах, тематичних воркшопах і тренінгах, пізнавальних лекціях і майстер-класах. Організатори й гості четвертого Загальноуніверситетського дня відкритих дверей KНУExpo переконані, що цей захід надовго запам’ятається кожному з його учасників.