20170306_125729Канівський природний заповідник

Навесні у лісах, степах, на луках зацвітають перші квіти. Вони дуже гарні, але надто вразливі. Чимало з них уже стали рідкісними. Тому варто зробити все, що від нас залежить, аби і надалі милуватися їхньою красою!  По всій Україні навесні проходять заходи, спрямовані на збереження ранньоквітучих рослин.
Тож і цього року з метою привернути увагу громади до проблеми зникнення первоцвітів Канівський природний заповідник (за підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика») ініціював проведення акції «Збережи первоцвіти».
6 березня у рамках  акції учні місцевих шкіл спільно з учителями, працівниками заповідника та представниками Миронівської птахофабрики поширювали природоохоронні листівки серед жителів Канева. Їх роздавали поблизу шкіл та в центрі міста із закликами не зривати квіти в дикій природі, не купувати їх, відмовитися від букетів із первоцвітами. Листівки вкидали і до поштових скриньок.
Варто додати, що публічній акції передувала кількатижнева просвітницька робота: юні захисники природи створювали тематичні куточки у своїх навчальних закладах, розклеювали плакати у бібліотеках, магазинах, на зупинках громадського трапспорту.
Співробітники Канівського природного заповідника дякують усім небайдужим за участь в акції. Заходи зі збереження первоцвітів тривають, тож  кожен може долучитися до цієї благородної справи.