Студенти-першокурсники Інституту журналістики підхопили “зелену естафету” від активістів волонтерського руху попередніх років та продовжують волонтерську еколого-благодійну програму «Зелений Інститут».

Наприкінці вересня студенти-активісти оголосили «зелений» заклик – дотримуватися екологічних стандартів у навчанні та не викидати відпрацьований папір. Майбутні рекламісти та піарники презентували унікальні еко-бокси, які тепер розміщені на кафедрах Інституту. Кожен бокс має свій власний дизайн.

На творчій презентації ЕКО-боксів пролунало багато креативних ідей, які допоможуть зробити збір макулатури не тільки корисним, а й цікавим. А на семінарі з предмету «Вступ до спеціальності: реклама та зв’язки з громадськістю» студенти обговорили з викладачем шляхи підвищення ефективності зворотнього зв’язку такої комунікації, спланували дальшу діяльність кампанії. А ще цього року в «Зеленого Інституту» з’являється офіційна сторінка в  соціальній мережі Instagram @greeninstituteofficial! Тепер, здаючи папір, студент може зробити фото та викласти його в мережу з хештегом #яздаюмакулатуру, нехай усі друзі та знайомі бачать, що ти соціально-активний та небайдужий до природи студент!

За ініціативою «Зеленого інституту» та його активістів, а також за підтримки торгової марки  ”Фокстрот” (що є партнером студентської ініціативи) ми робимо внесок у збереження природи. Долучайся й ти!