вітяУ кожного літо асоціюється з різним. Для когось це –  море і пісок, для інших – шелест лісу й пташині співи, а для студентів КНУ літо – це усмішки дітей і загонові вогники.
Торік Відділ по роботі зі студентами КНУ організував  «Школу вожатих», де кожен охочий зміг випробувати свої педагогічні здібності. За три літніх місяці студенти встигли попрацювати в різних дитячих таборах по всій Україні. Серед них такі відомі дитячі оздоровчі центри, як «Славутич», «Артек», «Любич» та інші.
Як потім зізналися студенти, вони навіть не уявляли, наскільки складна професія педагога-організатора. Адже ким би ти не був в університеті – біологом, юристом чи істориком – у таборі діє золоте правило: «Вожатий має знати все!». Діти трапляються різні, але ти маєш знайти підхід до кожного. Попри такі труднощі, як праця з 7-ї до 23-ї години, постійне емоційне напруження та потребу жити у ритмі «Non stop», наші студенти швидко долучилися до роботи та знайшли спільну мову як із дітьми, так і зі своїми напарниками по загонах.