Студент економічного факультету Богдан Якимчук виборов право брати участь у фіналі світового чемпіонату з фінансового моделювання Modeloff 2018.
Богдан навчається на 1 курсі магістратури за освітньою програмою «Економічна кібернетика». Наразі юнак став одним із 16 переможців Modeloff 2018, змагатиметься 1–3 грудня 2018 року за перемогу в фіналі чемпіонату, що проходитиме в Лондоні.
Змагання з фінансового моделювання Modeloff – чемпіонат світового рівня. Учасники змагання мають бути якнайкраще обізнаними з практичним використанням можливостей Excel для розв’язання складних фінансових питань та формування відповідних кейсів. Окрім того, завдання чемпіонату вимагають від претендентів достатнього рівня знань у царині фінансів і статистики.
Чимало учасників Modeloff – досвідчені професіонали, які працюють у відповідній сфері, а тому використовують такий фінансовий інструментарій щодня. У першому раунді змагань вирішують завдання без обмеження в часі, а от у другому для вирішення 10 мікрозадач і побудови 3 моделей учасникам надається тільки 3 години, що вимагає від претендентів на перемогу істотної оптимізації затраченого на вирішення завдань часу.