посвятаУніверситет вітає першокурсників

Майже на 8,5 тисяч осіб поповнилася цьогоріч університетська родина завдяки студентам та учням навчальних підрозділів КНУ.
Актові зали інститутів і факультетів Шевченкового університету заповнили схвильовані студенти, які розпочинають непростий шлях в освоєнні вершин обраних спеціальностейі, а також їхні батьки, викладачі, запрошені гості. Урочистості з нагоди посвяти у студенти, святкові лінійки для учнів університетських коледжів та ліцею, а також складання присяги новобранцями Військового інституту тривали з 29 серпня по 7 вересня 2019 року.
Студентів вітали зі вступом до одного з найславетніших університетів країни у його ювілейний 185-й рік та бажали успішного старту на життєвому шляху. У Військовому інституті курсанти першого курсу присягнули на вірність українському народові.
Аби полегшити адаптацію першокурсників до нового життя, з ними цьогоріч працюють близько 200 кураторів-студентів. Крім того, занурити новоприбулих у вир студентського життя допомагають дні першокурсників на факультетах і в інститутах, квести, спортивні змагання й масштабний музичний фестиваль «Cheeck in KNU», що пройшов у Студмістечку.