китайський центрСвітлана БЕРЕЗІНА,
директорка iCenter

В Університеті стартувала інноваційна платформа з працевлаштування KNU NUWORK. Проєкт, ініційований та реалізований спільними зусиллями iCenter, Центру працевлаштування та NUWORK, передбачає застосування новітніх технологій у процесі сприяння працевлаштуванню та проходженню практик і стажувань студентів, випускників та аспірантів Університету в організаціях-роботодавцях, які зацікавлені у нових перспективних кадрах.
NUWORK створена випускниками Інституту міжнародних відносин Андрієм Баскаковим і Миколою Зазуляком та керівником HR Асоціації України Дмитром Козловим. Онлайн-платформа надає пропозиції вакансій із частковою або повною зайнятістю з прив’язкою до місця розташування компаній, які системно працюють з Університетом та мають підтверджену репутацію.
Сервіс інноваційної платформи встановлює контакт зі 100% кандидатів у режимі 24/7, інформує їх щодо умов роботи і розміщення робочого місця на карті міста; проводить первинне онлайн інтерв’ю, а результати завантажує у кабінет рекрутера. Нова платформа спрощує процес подачі заявок на вакансію, який триває не більше хвилини. За годину після опрацювання заявки студент(-ка) отримує рекомендацію – наскільки він/вона відповідає обраній вакансії.
Очікується, що реалізація проєкту призведе до підвищення ефективності співпраці Університету з представниками ринку праці. Функціонал новітньої розробки передбачає представлення статистичних даних за результатами працевлаштування студентів та випускників, що прискорить процес адаптації освітніх програм до потреб ринку праці.
Напередодні нового року відбулася офіційна презентація інноваційного сервісу перед партнерами Університету, в якій взяли участь представники понад 20 компаній. Серед них: METRO Cash&Carry Ukraine, Grant Thornton Ukraine, Фармак, Розетка, БІОТОН, Градобуд, АТ «Укрзалізниця», Mindy Teams, Fozzy, PepsiCo, KPMG, Genesis, Укренерго, Kreston GCG. Після ознайомлення з проектом KNU NUWORK відбулося жваве обговорення необхідності нових форм співпраці ЗВО та представників ринку праці, прикладом яких і є презентована онлайн платформа.
Університет на заході представляли проректор Олександр Рожко, директор Науково-методичного центру організації навчального процесу Андрій Гожик, керівник сектору працевлаштування студентів і аспірантів Інна Степанець, директорка Інноваційного центру Світлана Березіна, заступниці Голови СПУ Олександра Романова і Людмила Черкас.