Міжнародний Салон винаходів і нових технологій «Новий час» відбувся під гаслом «Стійкий розвиток у час змін». Участь у Салоні взяли понад 500 винахідників з України, Молдови, Росії, Киргизстану, Тайваню, Угорщини, Румунії, Польщі та інших країн. Вони презентували винаходи та нові технології з енергозбереження, медицини, захисту навколишнього середовища, біофізики, біотехнологій та з багатьох інших галузей.

ННЦ «Інститут біології» став учасником Міжнародного Салону винаходів і нових технологій «Новий час» уперше і здобув перемогу. За розробку уродинамічної системи та нових методик проведення урологічних та проктологічних обстежень у хворих співробітники ННЦ «Інститут біології» Т.В.Берегова, О.В.Кабанов, Н.С.Скочко нагороджені Дипломом та Золотою медаллю. Розроблена уродинамічна система призначена для застосування в урології, онкоурології, проктології, андрології, гінекології, гастроентерології, валеології, педіатрії.

Новітні методики діагностики та лікування розроблено з використанням біологічного зворотного зв’язку.

На створеному разом з Національним інститутом раку дослідному зразку уродинамічної системи проводяться обстеження та напрацювання нових методик діагностики та лікування онкохворих в урології, гінекології, проктології, педіатрії. Розроблені методики захищені патентами України.

Розроблена уродинамічна система не поступається найкращим закордонним зразкам при значно меншій вартості.

 

Л. ОСТАПЧЕНКО,

Т. БЕРЕГОВА,

О.КАБАНОВ