Міжнародний Салон винаходів і нових технологій «Новий час» відбувся під гаслом «Стійкий розвиток у час змін». Участь у Салоні взяли понад 500 винахідників з України, Молдови, Росії, Киргизстану, Тайваню, Угорщини, Румунії, Польщі та інших країн. Вони презентували винаходи та нові технології з енергозбереження, медицини, захисту навколишнього середовища, біофізики, біотехнологій та з багатьох інших галузей.

ННЦ «Інститут біології» став учасником Міжнародного Салону винаходів і нових технологій «Новий час» уперше і здобув перемогу. За розробку уродинамічної системи та нових методик проведення урологічних та проктологічних обстежень у хворих співробітники ННЦ «Інститут біології» Т.В.Берегова, О.В.Кабанов, Н.С.Скочко нагороджені Дипломом та Золотою медаллю. Розроблена уродинамічна система призначена для застосування в урології, онкоурології, проктології, андрології, гінекології, гастроентерології, валеології, педіатрії. Вона дозволяє достовірно оцінити функціональний стан нижніх сечових шляхів, діагностувати захворювання сечового міхура, сфінктерів уретри та прямої кишки, обрати правильну лікувальну тактику та заходи реабілітації пацієнта.

Новітні методики діагностики та лікування розроблено з використанням біологічного зворотного зв’язку.

На створеному разом з Національним інститутом раку дослідному зразку уродинамічної системи проводяться обстеження та напрацювання нових методик діагностики та лікування онкохворих в урології, гінекології, проктології, педіатрії. Розроблені методики захищені патентами України.

Розроблена уродинамічна система не поступається найкращим закордонним зразкам при значно меншій вартості.

 

Л. ОСТАПЧЕНКО,

Т. БЕРЕГОВА,

О.КАБАНОВ