804Нещодавно в Києві перебувала делегація керівництва Інтернаціоналу освіти, лідери найбільших освітянських профспілок США, Великобританії, Польщі, Болгарії.

Місія екстреного візиту – зустріч з представниками Профспілки працівників освіти й науки України з метою обговорення актуальних питань дальшої діяльності профспілки освітян в умовах зміни політичного устрою.
Учасники міжнародної делегації висловили солідарність та готовність підтримати Профспілку працівників освіти і науки України в активній роботі щодо захисту прав та гарантій своїх членів.
Одна із зустрічей відбулася в нашому університеті. З вітальним словом перед гостями виступив ректор академік Леонід Губерський. Леонід Васильович розповів про співпрацю Київського вишівського центру та Спілки ректорів з профспілкою в питаннях розвитку вищої школи, набуття студентами якісної освіти в навчальних закладах країни.
Леонід Губерський також привітав нового Голову Федерації профспілок України Григорія Осового, який долучився до розмови з лідерами освітянських профспілок США та Європи. Григорій Осовий наголосив, що діалог профспілок із владою треба посилювати, особливо в умовах реформування країни, а також окреслив стратегію модернізації ФПУ після консультацій та широких дискусій із суспільством. При цьому головною функцією ФПУ був і повинен залишатися захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.
Генеральний секретар Інтернаціоналу освіти Фред Ван Левен зазначив, що Інтернаціонал солідарний з освітянами України та намагатиметься підтримати Профспілку не лише на європейському, а й на світовому рівні, а також надати допомогу з метою врегулювання ситуації та стабілізації освітянського профспілкового руху.