Зустріч із студентами-кримчанамиУ квітні  відбулася зустріч студентів, які перевелися з вишів Криму (а таких понад 100 чол.) до КНУ, з ректором університету академіком Л.В.Губерським, головою комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Л.М.Гриневич і заступником міністра освіти і науки України П.Б.Полянським. Ректор тепло привітав студентів, які хочуть навчатися в нашому університеті, відзначив їхню тверду громадянську позицію у складний для країни час. Л.М.Гриневич наголосила,що першочерговим завданням держави сьогодні є забезпечення можливості безболісного та нескладного за процедурою переведення студентів, які хочуть навчатися на материковій Україні. П.Б.Полянський відзначив, що міністерство звернулося до українських вишів із закликом спростити бюрократичні процедури при переведенні, й ця ініціатива була широко підтримана у ВНЗ.

Студенти з кримських вишів поставили багато запитань і одержали чіткі відповіді. Також кримчани зустрілися з  представниками студпарламенту та профспілок університету.

Більш як сто студентів із кримських вишів, які подали документи до нашого університету, – це третина всіх студентів, які продовжуватимуть  навчання в українських університетах. Найбільше студентів перевелися до Інституту філології, на географічний та  біологічний факультети. Їм уже почали виплачувати стипендії. Студентів-новачків забезпечили гуртожитками. Отож вони  включаються до активного студентського життя в КНУ.