8Нещодавно юристи зустрілися з випускниками минулих років і відсвяткували День юридичного факультету. Цю традицію започатковано ще п’ятдесят років тому.

Студенти та випускники підготували урочистий концерт, який розпочався декламацією авторських віршів студенток Марії Петровської і Марти Дудар та студентського гімну «Гаудеамус».

У привітальному слові декан факультету І.С.Гриценко згадав історію факультету, його видатних діячів та подякував випускникам і студентам за активну діяльність та значний внесок у розвиток правової освіти й науки.

Із привітаннями виступили випускник юридичного факультету 1962 року, почесний ректор Київського університету права НАН України Ю.С.Шемшученко, ректор Національної школи суддів України М.В.Онищук, декан філософського факультету КНУ А.Є.Конверський, випускники минулих років та студенти.

Подарували присутнім низку пісень і танців вокальна студія, учасники танцювальної студії та колишні випускники факультету. А поетична студія підготувала збірку віршів, присвячених 180-річчю факультету, примірники якої роздали всім гостям. Оригінальною постановкою запам’ятався виступ музичної студії, представники якої підготували номер “Historia De Un Amor” і подарували всім дебютні альбоми заснованої на базі цього підрозділу музичної групи Image Effect.

Сьогодні юридичний факультет КНУ – символ якості та високих стандартів у сфері правничої освіти. Ми пишаємося нашою Альма-матер, її історією та примножуватимемо її здобутки, наполегливо й віддано працюючи, підтримуватимемо наявні традиції та створюватимемо нові.

 

Ксенія ЛОТОШ,

студентка юридичного факультету